Práce Nabídka zaměstnání

OBSLUHA CNC STROJŮ

STAVOKLIMA s.r.o. - Homole

Budějovická 450, Homole

Detail firmy

Simona Fichtová
380 420 950, 770 166 235

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE:
obsluha, nastavování a seřizování ohraňovacích a děrovacích lisů, práce s technickými výkresy a dokumentací

POŽADUJEME:
SOU nebo SŠ vzdělání (obor strojní), znalost strojů TRUMPF výhodou, , znalost čtení výkresové dokumentace, znalost měření a práce s měřidly, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost

NABÍZÍME:
velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností a dohody, příplatek za noční směnu, práce na moderních zařízeních firmy TRUMPF, zázemí nového areálu, příjemný pracovní kolektiv, benefity v oblasti zdraví, sportu, kultury a rekreace. Firemní akce.