Práce Nabídka zaměstnání

PRACOVNÍK/ICE ÚDRŽBY STROJŮ v Týně nad Vltavou

RICHMONT - CZ a.s.

Kolodějská 507, Týn nad Vltavou

Detail firmy

Tereza Novotná
724 276 276

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 150,- až 190,- Kč

Doba zaměstnání:dle dohody.
Mzdové rozpětí: od 150 Kč/hod. do 190 Kč/hod. (dle zkušeností).
Náplň práce: údržba a oprava strojního zařízení.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru); praxe na obdobné pozici velkou výhodou; manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, zajímavou práci v moderním prostředí, závodní stravování, dobrý kolektiv.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem či telefonicky.