Práce Nabídka zaměstnání

PROGRAMÁTOR-ANALYTIK

TranSoft a.s.

Vrbenská 2082, České Budějovice

Detail firmy

Petra Dvořáková
727 894 787

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 45 000,- Kč

Popis pozice: nabízíme Vám samostatnou a tvůrčí práci na pozici programátora-analytika při týmovém vývoji .NET aplikací podle zadání zákazníka, které primárně slouží k hromadnému zpracování dat.
Vaším úkolem bude provádět: analýzy na základě zadávací dokumentace zákazníka, vývoj aplikací řízených daty pro webové klienty, testování a přípravu technické dokumentace, úzkou spolupráci s ostatními zákazníky.
Požadavky: VŠ/SŠ- IT směr výhodou, znalost programování v C#, znalost .NET Framework, znalost MS SQL, znalost JavaScript a jQuery, znalost webových technologií HTML5, znalost UML modelování, znalost objektového programování, analytické a koncepční myšlení, schopnost samostatně hledat řešení, komunikativní znalost AJ.
Benefity: telefon, notebook, příspěvek na stravování, možnost profesního růstu a odborného vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, mladý kolektiv.
Charakteristika firmy: firma střední velikosti z Českých Budějovic, předmět podnikání služby a obchod IT, tuzemský trh.