Práce Nabídka zaměstnání

PROGRAMÁTOR/KA

TranSoft a.s.

Vrbenská 2082, České Budějovice

Detail firmy

Petra Dvořáková
727 894 787

  • směny

    Neurčeno

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 35 000,- Kč

Popis pozice: nabízíme Vám samostatnou a tvůrčí práci na pozici programátora/ky při týmovém vývoji .NET aplikací podle zadání zákazníka, které primárně slouží k hromadnému zpracování dat.
Požadavky: VŠ/SŠ- IT směr výhodou; znalost programování v C#; znalost .NET Framework;
znalost MS SQL; znalost JavaScript a jQuery; znalost webových technologií HTML5;
znalost objektového programování; komunikativní znalost AJ.
Vaším úkolem bude provádět: vývoj aplikací řízených daty pro webové klienty; testování a přípravu technické dokumentace.
Benefity: telefon, notebook; příspěvek na stravování; možnost profesního růstu a odborného vzdělávání; příjemné pracovní prostředí; mladý kolektiv.
Charakteristika firmy: firma střední velikosti z Českých Budějovic, předmět podnikání služby a obchod IT, tuzemský trh.