Práce Nabídka zaměstnání

REFERENT/KA NÁKUPU

MOTOR JIKOV GREEN a.s.

Kněžskodvorská 2277, České Budějovice

Detail firmy

Blanka Novotná
389 016 222

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 26 000,- až 34 000,- Kč

Zkušební doba: 3 měsíce.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Hlavní náplň práce: komunikace a vyjednávání s dodavateli; nákup dílů a materiálu, aktivní zajišťování dodávek; účast na plánování výroby; cestování po ČR i v zahraničí; řešení reklamací.
Požadujeme: kvalifikaci lze prokázat i osvědčením o zkoušce z profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací, anglický jazyk výhodou, délka požadované praxe v oboru 1 rok, uživatelskou znalost PC, řidičský průkaz skupiny B, příjemné vystupování, samostatnost a zodpovědnost, dobré plánovací schopnosti, spolehlivost, znalost zahradní techniky a výkresové dokumentace výhodou.
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, možnost vycestovat do zahraničí, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, telefon, PC, příspěvek na penzijní připojištění.