Práce Nabídka zaměstnání

SEŘIZOVAČ CNC STROJŮ

RICHMONT - CZ a.s.

Kolodějská 507, Týn nad Vltavou

Detail firmy

Tereza Novotná
724 276 276

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 25 000,- až 50 000,- Kč

Náplň práce: správné seřízení CNC strojů (frézka nebo soustruh) dle výrobních požadavků, programování v systémech Fanuc a Heidenhain, kovoobrábění, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace.
Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit zkušenostmi v příbuzném oboru, technickým myšlením), praxe na obdobné pozici nutná, znalost čtení technických výkresů, manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
Nabízíme: profesní růst, zázemí stabilní společnosti, zajímavou tvůrčí práci na moderních strojích, závodní stravování, dobrý kolektiv.
Mzdové rozpětí: od 25.000 do 50.000 Kč měsíc (dle zkušeností).