Práce Nabídka zaměstnání

SPECIALISTA/KA V OBLASTI PRODEJE INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

NUMERICA s.r.o.

Senovážné nám. 241, České Budějovice

Jana Drábová
724 379 538

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 50 000,- Kč

Pracovní náplň:
- Péče o stávající zákazníky
- Aktivní vyhledávání a akvizice nových zakázek a zákazníků
- Identifikace požadavků zákazníka, analýza situace
- Konzultace, návrhy a prezentace vhodných řešení
- Zpracování nabídek pro naše klienty
- Prezentace produktů a návrhů řešení u klientů
- Prezentace společnosti a jejích produktů na výstavách a veletrzích
- Vedení přehledu obchodních případů v CRM.
Požadujeme:
- Vysokoškolské, příp. středoškolské vzdělání nejlépe obchodního či technického zaměření
- Min. 3 roky praxe v obchodu (nutná zkušenost s akviziční činností v oboru IT)
- Obchodní a prezentační dovednosti
- Přesvědčovací schopnosti a příjemné vystupování
- ŘP skup. B- aktivní řidič, ochota cestovat v rámci ČR i do zahraničí
- Zájem o technologie IT- software
- Schopnost práce pod tlakem
- Schopnost odborné argumentace
- Ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k sebevzdělávání
- Samostatnost, spolehlivost
- Flexibilita.
Oceníme znalosti:
- Aktivní znalost NJ slovem i písmem (min. úroveň B2)
- Aktivní znalost AJ.
Nabízíme:
- Zázemí stabilní české společnosti
- Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu v centru Českých Budějovic
- Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň
- Technickou podporu SW architektů a techniků společnosti
- Zaškolení, možnost profesního růstu
- Systém firemního vzdělávání vč. jazykových kurzů v pracovní době
- Práci s využitím moderních technologií
- Motivující systém odměňování (fixní mzda + výkonnostní složka + provize z prodeje), progresivní provizní řád
- Mzda v rozsahu od zkušební lhůty, přes zapracování, až k individuální výši dle výkonnosti a objemu uzavřených obchodů v rozmezí 30 tis. - 50 tis Kč a více.
Nástup: možný dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat na personalni@numerica.cz nebo volat na 724379538 (Jana Drábová personalistka).