Práce Nabídka zaměstnání

TECHNOLOG - PROGRAMÁTOR

RICHMONT - CZ a.s.

Kolodějská 507, Týn nad Vltavou

Detail firmy

Tereza Novotná
724 276 276

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 25 000,- až 30 000,- Kč

Náplň práce:
- Technologická příprava výroby- svařovací a kovoobráběcí přípravky
- Tvorba programů pro CNC kovoobrábění
- Navrhování změn ve výrobním procesu, vedení projektů
- Zpracování nových, údržba a optimalizace stávajících technologických postupů
Požadujeme:
- SŠ nebo VŠ vzdělání v technickém oboru
- praxe na obdobné pozici, znalost technologických postupů ve strojírenské výrobě velkou výhodou
- velmi dobrá znalost práce na PC- Inventor nebo AutoCAD
- znalost AJ nebo NJ výhodou
- analytické a inovativní myšlení, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
Nabízíme: samostatnou a zajímavou práci, seberealizaci a další profesní rozvoj, zázemí stabilní společnosti, dobrý kolektiv, moderní vybavení, zaměstnání pouze na ranní směnu.