Online Před měsícem

BrickHouse s.r.o. nabízí velký dům za cenu malého bytu!

Dnes je doba, kdy je lepší mít peníze v nemovitostech. A nebojte se jít do velkých prostorů. Máme tu tip, za cenu třípokojového bytu v Plzni můžete mít zděný dům o pěti místnostech. Nevěříte? Čtete dále!

Blog
Před rokem
REGIONJIH.CZ

Jarní úklid před Velikonocemi zajistí ÚKLID PRESTO

Jaro se blíží, slunce už začíná hřát a svými paprsky pronikat přes okna k nám do bytů. Tedy, pokud máte okna čistá, aby mohly sluneční paprsky projít? A abyste si je pak mohli na velikonoční svátky hezky ozdobit? Nemáte? Nejvyšší čas zavolat na správné místo, čtěte dále, poradíme!

Blog
Před rokem
REGIONJIH.CZ

Necelých sto metrů zástavby nabízí úžasný prostor pro rodinu

Máme pro vás úžasný únorový tip! Už jste viděli projekt na přízemní zděný dům BRICK 3+KK? Dobré metry, dobrá cena, rychlá výstavba!

Blog
Před rokem
REGIONJIH.CZ

Přízemní dům s velkou užitnou plochou, to je dům BRICK 4+KK PREMIUM

Pokud hledáte přízemní dům pro rodinu s dětmi s půdorysem do „L“, jste na správném místě. Jedinečnou nabídkou je BRICK 4+KK PREMIUM od BRICKHOUSE.CZ

Blog
Před rokem
REGIONJIH.CZ

S obytňákem za zimní pohodou

Vydejte se do přírody a potěšte se pohledem na zasněženou krajinu z pohodlí obytného vozu. I když bude venku mráz, vy budete mít teplo, ať už se vydáte kamkoliv. Obytný vůz od ObytnakyPlzen.cz vás nikdy nezklame!

Blog
Před rokem
REGIONJIH.CZ

Postavte dům pro sebe i své auto s firmou BrickHouse s.r.o.

Větší, patrový a dokonce s garáží – zajímavé dispoziční řešení pro větší rodinu, podívejte se!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Kdo vám postaví v dnešní době levný zděný domek? No, přece Brickhouse s.r.o.!

Doba nám přináší nepříjemné stoupání cen ve všech oblastech, a to i ve stavebnictví. My ale víme, kde ještě máte šanci pořídit malý domek, který je cenově dosažitelný. Představujeme vám přízemní zděný dům BRICK 2 + kk - od společnosti BrickHouse s.r.o.!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Listopadové toulání s obytňákem je romantické

Ani krátké dny a dlouhé noci vás nemusí odradit od cestování. Zvláště, když obytňáky z Plzně vám poskytnou ten největší komfort. Nemusíte se bát, že někde v noci na parkovišti budete mrznout!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Budou Vánoce, co si nadělit velký rodinný dárek v podobě obytného vozu?

Obytné vozy se hodí celoročně! Jaro, léto, podzim, zima, s obytňákem je to prima. A všechna tato období se hodí výlety s obytným vozem od prověřené firmy.

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Zima se blíží, ale obytné vozy z Plzně se jí nebojí

I když je letní sezóna za námi, Obytné vozy Plzeň jsou v kurzu celoročně, a tak prodej pokračuje! Obytné vozy mají topení, takže v nich můžete spát i v zimě!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Chcete stavět? Plzeňská firma BrickHouse s.r.o. právě teď nabízí nové ceny domů na klíč!

I když je podzim, stále si můžete plnit sny a k tomu patří plánování. Podívejte se na nové ceny u patrových zděných domů i bungalovů u plzeňské stavební firmy BrickHouse s.r.o.

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ

Prázdniny končí, ale prodej obytných vozů pokračuje!

Cestovat i bydlet - komfort v jednom balení. Užijte si krásné podzimní dny v obytném voze od dodavatelů Obytňáky Plzeň! Nabídka je pestrá, vozy v mnoha provedeních už od necelého miliónu korun! Neplaťte zbytečně za dopravu a ubytování!

Blog
Před 2 roky
REGIONJIH.CZ