Alkohol za volantem

J.Hradec – Nová Bystřice- Policisté řidiče trestně stíhají.

obrázek: Alkohol za volantem
Novobystřičtí policisté nyní trestně stíhají podezřelého muže pro  přečin ohrožení pod vlivem návykové látky neboť i přesto, že nikdy nebyl držitelem řidičského oprávnění k řízení motorových vozidel, řídil  v nočních hodinách z Nové Bystřice do J. Hradce a zpět motorové vozidlo Ford Fiesta. Při své jízdě byl zastaven a kontrolován hlídkou policistů z Nové Bystřice  v ulici Hradecká.  Na výzvu mužů zákona se řidič podrobil dechové zkoušce přístrojem Dräger.  První i druhá dechová zkouška prokázala přes 1,50 promile alkoholu v dechu řidiče. Tento s naměřenými hodnotami souhlasil a lékařské vyšetření spojené s odběrem krve nepožadoval.  Podezřelý muž si včerejšího dne  9. března převzal sdělení podezření. Do dvou týdnů stane před soudem. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 10. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články