Bez oprávnění řídil vozidlo

Tábor – Soběslav - Policisté řeší případ ve zkráceném přípravném řízení.

obrázek: Bez oprávnění řídil vozidlo
Dne 16. března 2022 krátce před půl desátou hodinou dopolední bylo v ulici Nová v Soběslavi stavěno a kontrolováno policejní hlídkou soběslavského obvodního oddělení osobní vozidlo Citroën. Při kontrole dokladů policisté zjistili, že  zastavili řidiče, který nemá za volantem co dělat, neboť má vyslovený zákaz řízení. Osmatřicetiletý muž z Táborska si patrně z rozhodnutí Okresního soudu v Táboře příliš těžkou hlavu nedělal a jezdil dál. Včera mu policisté sdělili podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Věc je řešena formou zkráceného přípravného řízení. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 17. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články