Chodec na dálnici

České Budějovice - Mladý muž opakovaně stopoval na dálnici D3.

obrázek: Chodec na dálnici
Včera odpoledne vyjížděli policisté z dálničního oddělení Borek na oznámení o stopujícím muži na dálnici D3 u obce Ševětín. Muže (roč. 1991) zastihli u dálničního tělesa směrem na Prahu, kdy se snažil zastavit projíždějící vozidla k formě přepravy autostopem. Proto mu strážci zákona vysvětlili, že toto je velmi nebezpečný způsob. Za pár desítek minut byli na takřka totožné místo přivolání znovu, kde byl stejný muž. Zde již jeho protiprávní jednání řešili uložením příkazu na místě ve výši 1 500 korun pro podezření ze spáchání přestupku dle ustanovení § 125c odst 1. písm. k) zákona č. 361/2000 Sb.. Chodci se na dálnici nesmí pohybovat! por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz 4. dubna 2024

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články