Chtěl pivo zadarmo

Prachatice – Vimperk – Podezřelému se podařilo projít s celou přepravkou piv přes pokladnu bez placení. (Hlasová schránka 974 236 116)

obrázek: Chtěl pivo zadarmo
Vimperští policisté sdělili podezření 25letému muži z Prachaticka z přečinu krádeže. Podezřelý v polovině února odcizil v jednom vimperském supermarketu pivo. S přepravkou Svijanského Mázu 11° prošel přes pokladu bez placení, načež byl pracovníkem ostrahy dopaden na parkovišti před prodejnou. Ten mu kradené zboží odejmul, pachatel ale před příjezdem policie z místa utekl. Vimperským policistům se ho však podařilo v krátké době vypátrat a ztotožnit. Podezřelý se uvedeného jednání dopustil i přesto, že již byl za obdobný přečin krádeže v posledních třech letech odsouzen rozsudkem okresního soudu, proto věc policisté prověřují formou zkráceného přípravného řízení. por. Bc. Martina Joklová, pt.pis@pcr.cz 9. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články