Cyklista měl u sebe podezřelý sáček

České Budějovice - Je podezřelý z trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu.

obrázek: Cyklista měl u sebe podezřelý sáček
Policisté z oddělení hlídkové služby zastavili dne 26. září v podvečerních hodinách muže, který jel na jízdním kole po ulici N. Frýda. Pohyboval se po chodníku a nebyl osvětlen. Při kontrole zjistili, že se jedná o muže (22 let) z Českobudějovicka, který kromě toho, že se dopustil přestupku v dopravě, měl u sebe igelitový sáček se zelenou sušinou - konopím. Policisté jej zadrželi a předali kolegům na obvodní oddělení Čtyři Dvory. Ti zahájili úkony trestního řízení ve věci přechovávání omamné a psychotropní látky. Muži v případě prokázání viny hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok. por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 27. září 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články