Další řidič bez oprávnění

Tábor - Soběslav – Zákaz řízení nerespektoval.

obrázek: Další řidič bez oprávnění
V uplynulých dnech zahájili soběslavští policisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.    Dne 15. září 2022 krátce před osmou hodinou ranní zastavila a kontrolovala hlídka policistů obvodního oddělení Soběslav osobní vozidlo značky VW Bora, které řídil dvaatřicetiletý muž ze Soběslavska. Vozidlo policisté zastavili v ulici Školní náměstí v Soběslavi. Při kontrole dokladů bylo zjištěno, že hlídka zastavila řidiče, který má vyslovený zákaz řízení. Muž si z trestního příkazu Okresního soudu v Táboře o zákazu činnosti spočívající v zákazu řízení všech motorových vozidel pravděpodobně příliš těžkou hlavu nedělal a jezdil dál. Zákaz má platný do října 2023. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 17. září 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články