Další řidič pod vlivem omamných a psychotropních látek

Tábor - Výsledek vyšetření z nemocnice potvrdil to, co policisté zjistili při silniční kontrole.

obrázek: Další řidič pod vlivem omamných a psychotropních látek
Další případ ohrožení pod vlivem návykové látky řeší policisté na Táborsku, konkrétně v Mladé Vožici. V polovině června zastavili a zkontrolovali řidiče (28 let) z Táborska, který řídil vozidlo značky VW z obce Oldřichov do obce Šebířov. V obci Vitanovice ho policisté zastavili a vyzvali ho k podrobení se orientačnímu testu na přítomnost návykových látek. Test vyšel pozitiví na amfetamin/metamfetamin. Poté se muž podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem biologického materiálu. Výsledky, které policisté v těchto dnech obdrželi, potvrdily předešlé testování. Muž byl pozitivní na amfetaminy, nebyl tedy schopen zcela bezpečně ovládat vozidlo, které řídil. Policisté ho podezřívají z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.  por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 29. července 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články