Do kempu Zvůle už nedojel

J.Hradec – Nová Bystřice – Nadýchal přes 1,90 promile.

obrázek: Do kempu Zvůle už nedojel
V rámci dohledu nad BESIP novobystřičtí policisté   dne 24. června ve 23:25 hodin zastavili a kontrolovali řidiče motorového vozidla  Hyundai v obci Kunžak  na náměstí Komenského.   Řidič dle svého vyjádření  řídil vozidlo z J. Hradce s úmyslem dojet do kempu Zvůle. Policisté jej vyzvali k dechové zkoušce přístrojem Dräger.    Poprvé řidič nadýchal přes  1,90 promile. Druhá dechová zkouška prokázala přes 1,80 promile. Řidič s naměřenými hodnotami souhlasil a lékařské vyšetření spojené s odběrem krve nepožadoval. Svým jednáním naplnil znaky trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Dne 10. července převzal z rukou novobystřických policistů sdělení podezření.  Do dvou týdnů stane před soudem.   Řidiči, stále platí nulová tolerance alkoholu za volantem!  por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 12. července  2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články