Elektrokolo je pryč

České Budějovice - Škoda přesáhla částku 100 000 korun.

obrázek: Elektrokolo je pryč
Policisté z obvodního oddělení Čtyři Dvory přijali v pondělí 29. března oznámení o krádeži elektrokola, ke které došlo v Českém Vrbném okolo 13:00 hodiny. Cyklista zaparkoval své elektrokolo před jedním obchodem a na několik okamžiků se vzdálil. Toho využil neznámý pachatel a elektrokolo značky Apache odcizil. Kolo mělo na sobě různé příslušenství a také brašnu s peněženkou s osobními doklady poškozeného. Celková škoda, kterou tak pachatel způsobil, dosáhla výše bezmála 110 000 korun. Policisté po pachateli intenzivně pátrají.  por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 30. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články