Hladový zloděj

České Budějovice - Nekradl poprvé, znovu půjde před soud.

obrázek: Hladový zloděj
Policisté z obvodního oddělení v Českých Budějovicích řeší ve zkráceném přípravném řízení případ krádeže. Tohoto skutku se dne 8. července dopustil muž (41 let) ze Strakonicka. Ten se vydal na Pražskou tř. do jedné prodejny a nejspíš měl hlad, protože kradl převážně potraviny. Do své tašky, kterou nesl přes rameno, dal několik kusů sýrů, párky a také pánský deodorant. Aniž by zaplatil, prošel kolem pokladen a následně byl zadržen ostrahou prodejny. Celková škoda, kterou napáchal, dosáhla výše bezmála 600 korun.  Na místo dorazili policisté z hlídkové služby, kteří pachatele zadrželi a následně si případ převzali českobudějovičtí policisté. Muž byl za obdobný skutek v posledních třech letech odsouzen a potrestán. I tentokrát by měl do dvou týdnů stanout znovu před soudem.  por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 10. července 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články