Jízda pod vlivem alkoholu

Strakonice – Řídil s dvojkou v žíle.

obrázek: Jízda pod vlivem alkoholu
Ve čtvrtek 10. února 2022 ve 13,25 hodin zastavili policisté z Obvodního oddělení Radomyšl řidiče osobního automobilu, který opilý sedl za volant a jel z obce Domanice směrem na Radomyšl. Naštěstí ale daleko nedojel. Jízdu mu policejní hlídka ukončila na autobusové zastávce ještě v Domanicích. Při kontrole policisté u řidiče provedli odborné měření na alkohol. Výsledky dechových zkoušek ukázaly pozitivní hodnoty 2 a 1,93 promile alkoholu v dechu. Šedesátiletý muž je podezřelý ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. por. Mgr. Jaromíra Nováková 11. února 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články