Krádež elektrické energie

České Budějovice - Kromě nelegálního odběru, bránil demontáži elektroměru zaměstnanci firmy.

obrázek: Krádež elektrické energie
Českobudějovičtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality vyšetřují případ dlouhodobého nehrazeného odběru elektrické energie v rodinném domu na Ševětínsku. Dle doložených skutečností a oznámením poškozené organizace, měl zřejmě 53letý muž během 27 měsíců odebral několik desítek tisíců kWh nízkého i vysokého tarifu, kdy způsobil škodu za více jak 198 000 korun. Zároveň bránil zaměstnancům firmy, aby provedl demontáž elektroměru. Případ původně vyšetřovali policisté z obvodního oddělení Hluboká nad Vltavou, kteří pak případ předali na zmíněné oddělení kriminální policie. Počátkem března 2022 si z rukou vyšetřovatele převzal usnesení o zahájení trestního stíhání pro naplnění skutkové podstaty přečinu Krádež. por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz 13. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články