Krádež mobilního telefonu

J.Hradec-Nová Bystřice – Nekradl poprvé a je opět trestně stíhán.

obrázek: Krádež mobilního telefonu
Podezřelý muž měl dne 31. března v Nové Bystřici, v prostoru parkoviště u rybníku Benešák, odcizit poškozenému odložený mobilní telefon v hodnotě 1 700 korun.  Tento měl  následně prodat za 800 korun jinému muži, kterého měl opakovaně ubezpečovat, že mobilní telefon nepochází z protiprávní činnosti. Jak novobystřičtí policisté zjistili, podezřelý muž se krádeže dopustil i přesto, že byl dvěma rozsudky různých okresních soudů  v posledních třech letech za přečin krádeže odsouzen. Dne 29. května převzal nepoučitelný „ lapka“ opět sdělení podezření. Do dvou týdnů stane znovu před soudem. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 30. května  2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články