Krádež motorové nafty

Tábor – Zvěrotice - Nákladní vozidlo zůstalo na suchu.

obrázek: Krádež motorové nafty
Soběslavští policisté šetří případ krádeže motorové nafty. Zloděj kradl v nočních hodinách dne 29. března 2022 na stavbě v katastru obce Zvěrotice. Lapka nejprve odstranil uzamčené víčko nádrže nákladního vozidla značky Mercedes a poté odčerpal zhruba 120 litrů motorové nafty. Svým protiprávním jednáním způsobil škodu odhadem za téměř 7 tisíc korun. Na tyto případy neustále upozorňujeme a žádáme veřejnost, pokud mají jakékoli poznatky k možnému výskytu zlodějů nafty či benzinu, aby je předali neprodleně policii cestou linky tísňového volání 158. Děkujeme. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 30. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články