Loupež na toaletách

Prachatice - Žena přepadla poškozeného na toaletách...

obrázek: Loupež na toaletách
Podivnou loupež z toalet vyšetřují kriminalisté z Prachatic. Ta se odehrála v sobotu odpoledne v baru ve Vimperku. „Bezbranného“ muže u pisoáru si pravděpodobně vyčíhala žena, která ho přepadla zezadu. Znehybnila ho a následně mu odcizila peněženku s finanční hotovostí kolem 2 000 korun. Z toalet pak žena utekla. Po oznámení policisté velmi rychle zjistili, o koho by se mohlo jednat, a ženu (nar. 1991) zadrželi. Následně jí obvinili ze zločinu loupeže. V policejní cele se pak ještě obviněná vyřádila na zařízení, které poškodila. Přepadenému šestasedmdesátiletému muži naštěstí nezpůsobila žádné zranění. mjr. Mgr. Jiří Matzner, krpc.pio@pcr.cz  12. června 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články