Měla žízeň a platit nechtěla

J.Hradec –Z baru si odnesla nealkoholické nápoje.

obrázek: Měla žízeň a platit nechtěla
Mladá žena z Táborska, která  měla patrně toto pondělí  opravu velkou žízeň vyřešila svůj „ problém“ po svém. Právě dne 18. července kolem 20:50 hodin  v J. Hradci na sídlišti Vajgar vešla do jednoho z barů, kde požádala  barmanku o celkem  pět kusů nealkoholických nápojů různých značek. Na žádost podezřelé ženy barmanka nápoje otevřela, postavila je na bar a požádala o uhrazení nápojů. Poté odešla vystavit účet, čehož podezřelá žena využila a   nealkoholické nápoje odcizila, kdy s nimi z baru utekla. Svým jednáním způsobila škodu ve výši 175 korun. Jak jindřichohradečtí policisté zjistili, mladá žena nekradla poprvé. Za  trestný čin krádeže byla v posledních třech letech opakovaně  potrestána a ze soudem uloženého nepodmíněného trestu se zřejmě nepoučila. Svým jednáním znovu naplnila skutkovou podstatu trestného činu krádeže. Včerejšího dne 19. července si převzala z rukou jindřichohradeckých policistů sdělení podezření. Do dvou týdnů stane opět před soudem. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 20. července  2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články