Munice vyděsila obyvatele domu

Jindřichův Hradec - Ve sklepě byly ruční granáty.

obrázek: Munice vyděsila obyvatele domu
Policisté z obvodního oddělení Suchdol nad Lužnicí přijali dne 6. července v dopoledních hodinách oznámení o nálezu munice v jednom domě v Chlumu u Třeboně. Munice se měla nacházet ve sklepních prostorách domu. Policisté ihned vyrazili na místo. Obyvatelé domu opustili své byty ještě před příjezdem policistů. Ti provedli opětovnou kontrolu, zda se v objektu nikdo nenachází. Na místo poté dorazil také policejní pyrotechnik, který ze sklepních prostor zajistil celkem 5 kusů granátů. Nejednalo se naštěstí o ostrou munici. Při události nebyl nikdo zraněn ani nevznikla žádná škoda na majetku.  por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 8. července 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články