Na kole jen s přilbou - fotogalerie

Jihočeský kraj - Včera proběhla dopravně preventivní akce zaměřená na cyklisty.

obrázek: Na kole jen s přilbou - fotogalerie
Včera proběhla na cyklostezce v Hluboké nad Vltavou dopravně preventivní akce zaměřená na cyklisty, kterou Policie České republiky realizuje již několikátým rokem ve spolupráci s Týmem silniční bezpečnosti. Cílem akce je upozrnit cyklisty na důležitost nošení cyklistické přilby a správného vybavení jízdního kola. Policisté v našem kraji řešili od začátku roku do května celkem 62 dopravních nehod v nichž figurovali cyklisté.  kpt. Lenka Krausová, krpc.pio@pcr.cz 10. července 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články