Na svatbě bylo veselo

J.Hradec – Ublížení na zdraví a výtržnictví.

obrázek: Na svatbě bylo veselo
Svatební veselí v jedné z restaurací v J.Hradci dne 12. listopadu 2021 vyústilo po 21:00 hodině ublížením na zdraví a výtržnictvím. Jeden z hostů nejprve slovně urážel zúčastněné svatebčany. Poté měl fyzicky napadnout poškozenou, kterou měl povalit uvnitř restaurace ze židle na zem, kde jí měl  tahat za vlasy. Žádné zranění ženě nezpůsobil. Poškozené se zastal její partner, který se s agresorem přesunul na venkovní terasu restaurace, kde mezi nimi došlo k fyzickému napadení.  Zde měl být poškozený muž svalen na zem, kde jej měl následně agresor kopnout nohou do ruky, čímž mu způsobil zranění se kterým byl prvotně ošetřen ve zdejší  nemocnici. Zde mu byla dána sádrová dlaha, která mu byla sejmuta 3. prosince v Českých Budějovicích. Tímto zraněním byl poškozený omezen v běžném způsobu života právě do 3. prosince 2021. Včerejšího dne 3. března převzal " povedený svatební host" z rukou jindřichohradeckých policistů  sdělení podezření. Nyní je trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 4.března  2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články