Nález granátu a rozněcovačů

Tábor - V lese ležela nebezpečná munice.

obrázek: Nález granátu a rozněcovačů
Policisté z obvodního oddělení v Sezimově Ústí byli dne 9. května v dopoledních hodinách přivoláni do lesa nedaleko obce Želeč. Zde kontaktovali oznamovatele, který jim označil místo nálezu nebezpečné munice. Na místo dorazil také policejní pyrotechnik, který uvedl, že se jedná o granát F1 bez zapalovače a o dva kusy trhacího rozněcovače do šrapnelové miny Z35. Pyrotechnik nález zajistil a odvezl k bezpečnému uložení a následné likvidaci. Při události nebyl nikdo zraněn ani nevznikla žádná škoda na majetku.  por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 11. května 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články