Nález vojenské munice

Táborsko – Válečná munice stále hrozí.

obrázek: Nález vojenské munice
V průběhu uplynulého týdne přijali policisté na Táborsku hned dvě oznámení o nálezu vojenské munice. V poli nedaleko dálnice D3 na Soběslavsku byl nalezen dělostřelecký náboj ráže 37 mm. V lesním prostoru na Veselsku byl pak oznámen nález ručního granátu F1 a pěchotní munice. Oba nálezy zajistil policejní pyrotechnik a bezpečně je přepravil k následné odborné likvidaci. Vzhledem k období prázdnin a dovolených na tuto problematiku opětovně upozorňujeme. Nález jakéhokoliv předmětu, který by jen připomínal vojenskou munici, je nutné okamžitě nahlásil Policii ČR, a to cestou linky číslo 158. S předmětem nijak nemanipulujte, zajistěte prostor proti vstupu dalších osob, ustupte do bezpečné vzdálenosti a vyčkejte příjezdu policistů.  Děkujeme. por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz 27. června 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články