Nalezl munici

Písek – Bernartice – Během sázení stromků v oplocence nalezl vojenskou munici.

obrázek: Nalezl munici
V sobotu 26. listopadu odpoledne vyjížděl k Bernarticím policejní pyrotechnik. Během sázení stromků v oplocence zde oznamovatel nalezl vojenskou munici. Půdu v místě nálezu nedávno strojově upravovali a munice se zřejmě dostala na povrch. Milevští policisté, kteří jeli oznámení prověřit, místo zajistili a pyrotechnik zjistil, že se jedná o torzo německé dělostřelecké miny z II. světové války. Munici bezpečně převezl do skladu k likvidaci.   por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 28. listopadu 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články