Napadal a vyhrožoval zabitím

Strakonice – Agresor skončil ve vazbě, podezřelý je z výtržnictví a nebezpečného vyhrožování.

obrázek: Napadal a vyhrožoval zabitím
Za opakované protiprávní jednání putoval do policejní cely a následně do vazby 34letý muž ze Strakonic. Proti muži policisté již za předchozí trestnou činnost obdobného charakteru vedli trestní stíhání, když ve čtvrtek 12. ledna 2023 muž napadl slovně i fyzicky 29letého muže, se kterým se již delší dobu zná a potkal se s ním v jedné z restaurací ve Strakonicích. Fyzicky ho napadl a způsobil mu zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření. Podruhé, o týden později, se opět setkali v jiné restauraci, kde mělo opět mezi nimi dojít ke slovní potyčce. V souvislosti s předchozím incidentem začal 29letému muži vyhrožovat zabitím. A protože jeho agresivní chování vzbudilo v poškozeném obavu o život a zdraví, zavolal policii.  Policisté muže zadrželi a následně mu sdělili obvinění ze spáchání přečinu Výtržnictví a Nebezpečné vyhrožování. por. Mgr. Jaromíra Nováková 24. ledna 2023

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články