Napadení strážníků

Strakonice – Blatná – Muž skončil v policejní cele.

obrázek: Napadení strážníků
Za napadení blatenských strážníků policisté Územního odboru policie Strakonice obvinili dvaatřicetiletého muže z Blatné ze spáchání přečinů výtržnictví a násilí proti úřední osobě.  Muž v pondělí 18. ledna 2021 dopoledne strážníky bezdůvodně napadl, když jej kontrolovali u domu, kde ležel před vchodem u chodníku. Poté co strážníci ležícího muže oslovili, vstal a začal je fyzicky napadat a vulgárně jim nadávat. Strážníkům se muže podařilo zpacifikovat. S pouty skončil na obvodním oddělení a následně v policejní cele. por. Mgr. Jaromíra Nováková 20. ledna 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články