Nelegální pěstování konopí a výroba OPL

Tábor – Soběslav – Mladého muže čeká soud.

obrázek: Nelegální pěstování konopí a výroba OPL
Táborští kriminalisté zahájili trestní stíhání šestatřicetiletého muže z Táborska, které obvinili ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Ve čtvrtek 24. března letošního roku policisté provedli u obviněného domovní prohlídku, při které zajistili indoorovou pěstírnu. V průběhu šetření vyšlo najevo, že měl mladý muž pěstovat marihuanu nejprve v kukuřičném poli v okolí Soběslavi a následně v indoorové pěstírně v jednom z domů v Soběslav, za účelem toxikomanského zneužití. Uvedené trestné činnosti se měl věnovat od dubna loňského roku do současnosti. O jeho potrestání bude rozhodovat soud. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 25. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články