Odcizení sazenic lesních stromků

Tábor – Domamyšl – Zloděj odcizil přes 12 tisíc stromků.

obrázek: Odcizení sazenic lesních stromků
Na obvodním oddělení Sezimovo Ústí byla o uplynulém víkendu oznámena krádež sazenic lesních stromků. V době od 7. dubna do 11. května 2022 odcizil dosud neznámý pachatel v katastru obce Domamyšl 12 200 sazenic Smrku ztepilého, Jedle bělokoré a Buku lesního. Celková škoda, kterou svým jednáním pachatel způsobil, byla poškozenou společností vyčíslena na nejméně 160 tisíc korun. Policisté případ prošetřují jako podezření ze spáchání přečinu krádež a po pachateli intenzivně pátrají. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 16. května 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články