Odevzdané zbraně

Tábor - Občané stále beztrestně odevzdávají zbraně a munici.

obrázek: Odevzdané zbraně
Včera přijali policisté na Táborsku ve třech případech odevzdané zbraně a střelivo, které spoluobčané donesli na obvodní oddělení Veselí nad Lužnicí a Tábor. Na táborské oddělení občan odevzdal několik zbraní a několik kilogramů pěchotní munice. Na veselském oddělení přijali policisté pěchotní munici různých ráží. Zbraně byly předány na Odbor služby pro zbraně a bezpečností materiál, kde je následně po evidenci policisté předali do svozu na Odbor kriminalistické techniky a expertíz. Munici si převzali příslušníci Pyrotechnické služby Expozitury České Budějovice k likvidaci. Občanům v rámci ZBRAŇOVÉ AMNESTIE zbývají tři dny! por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz 29. července 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články