Opakovaně řídil v zákazu

J.Hradec – Nová Bystřice- Mařil výkon úředního rozhodnutí.

obrázek: Opakovaně řídil v zákazu
Novobystřičtí policisté nyní trestně stíhají podezřelého muže pro  přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání neboť nejprve dne 31. ledna kolem poledne řídil osobní motorové vozidlo Škoda Felicia v obci Kunžak. Dále dne 5. února po půlnoci  řídil osobní motorové vozidlo Škoda Octavia  opět v obci Kunžak, když se na křižovatce směrem na obec  Dačice míjel s vozidlem policie. Policisté na základě osobní a místní znalosti podezřelého muže poznali. Tento má na základě rozhodnutí městského úřadu v J. Hradci uložen  zákaz řízení motorových vozidel do září 2022. Muži zákona  trestnou činnost nenapravitelného řidiče řádně zadokumentovali. Podezřelý muž si včerejšího dne  9. března převzal sdělení podezření. Nyní je policisty trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení. por. Mgr. Bc. Hana Bílková Millerová, jh.pis@pcr.cz 10. března 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články