Opět kradl

Písek – Zboží si dal do košíku, bez zaplacení však odešel vstupním turniketem.

obrázek: Opět kradl
Zboží za bezmála 3000 korun si v úterý 27. září odpoledne vybral na prodejní ploše obchodního domu na Nádražní ulici muž středního věku. Různé potraviny, kosmetiku i alkoholické nápoje dal do příručního košíku, ale přes pokladny se mu nechtělo. Za věci nehodlal zaplatit a prodejnu opustil vstupním turniketem. Neunikl pozornosti pracovníka ostrahy, který muže zadržel. Písečtí policisté nepoctivého zákazníka umístili do policejní cely. Během prošetřování případu vyšlo najevo, že muž již má s majetkovou trestnou činností četné zkušenosti a byl za obdobnou činnost i odsouzen. Na případu spolupracovali policisté i s píseckými kriminalisty. Ve středu 28. září muži sdělili podezření ze spáchání trestného činu krádež a případ zpracovávají ve zkráceném přípravném trestním řízení, do dvou týdnů by se měl dostat znovu před soud.   por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 29. září 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články