Opět kradl, opět půjde před soud

Tábor – Zboží pronesl přes pokladny bez zaplacení.

obrázek: Opět kradl, opět půjde před soud
Policisté táborského obvodního oddělení zahájili úkony trestního řízení proti místnímu mladému muži. Ten byl krátce před polednem včerejšího dne přistižen ostrahou v jedné z prodejen potravin v centru města Tábora, kdy pronesl přes pokladny bez zaplacení zboží v hodnotě 253 korun. Na místo přivolaní policisté následnou lustrací potvrdili, že se obdobného jednání dopustil opakovaně a byl za něj již v posledních třech letech opakovaně odsouzen a potrestán. Z důvodu uvedené recidivy není toto jednání posuzováno jako přestupek, ale jako trestný čin. O potrestání mladého muže bude opět rozhodovat soud. por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz 26. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články