Opět kradla, opět půjde před soud

Tábor – Zboží bez zaplacení z prodejny nepronesla.

obrázek: Opět kradla, opět půjde před soud
Policisté táborského obvodního oddělení zahájili úkony trestního řízení proti ženě středního věku z Jindřichohradecka. Ta byla v odpoledních hodinách středy dne 4. října 2021 přistižena ostrahou v jednom z obchodních domů na ulici Kpt. Nálepky v Táboře, kdy v batohu na zádech pronesla přes pokladny bez zaplacení zboží v hodnotě řádově stovek korun. Na místo přivolaní policisté následnou lustrací zjistili, že se obdobného jednání dopustila opakovaně a byla za něj již v posledních třech letech odsouzena a potrestána, a to jak táborským, tak i českobudějovickým okresním soudem. Z důvodu uvedené recidivy je toto jednání posuzováno jako trestný čin. Žena opět půjde před soud, kde je ohrožena trestem odnětí svobody na dobu od šesti měsíců do tří let. por. Mgr. Miroslav Doubek   krpc.pio@pcr.cz 6. srpna 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články