Pád z mostu na stavbě

Písek - Alkohol do práce nepatří!

obrázek: Pád z mostu na stavbě


Nebezpečné jednání na výstavbě dálnice D4 na Písecku v pátek vyšetřovali čimeličtí policisté.

Šetřením na místě zjistili, po deváté ráno u sjezdu z dálnice D4, která je ve výstavbě, v katastru obce Mladotice u Drhovle, prováděl stavební dělník výměnu gumového těsnění dodatečného profilu na tělese mostu, kdy na žebříku, na kterém stál, ztratil rovnováhu a spadl z výšky 4 metrů na travnatý svah. Při úrazu utrpěl dosud nezjištěná zranění.

Policisté provedli test na zjištění alkoholu v dechu přístrojem Dräger, kdy se jeho výsledek přiblížil 1,7 promile. Poté si ho převzali zdravotníci a po prvotním ošetření byl převezen do nemocnice.

Případ je v šetření zmiňovaných policistů, ale také pracovníků Inspektorátu bezpečnosti práce pro Jihočeský kraj a Vysočinu.

Alkohol nepožívejte jak při řízení dopravních prostředků, ale ani v zaměstnání!

por. Bc. Milan Bajcura, krpc.pio@pcr.cz

15. září 2024

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články