Peněženku odložil na střechu vozidla a odjel

Tábor – Opařany – Ten kdo peněženku nalezl, jí měl odevzdat, ale neučinil tak.

obrázek: Peněženku odložil na střechu vozidla a odjel
Na svoji neopatrnost doplatil dne 6. listopadu 2021 muž z Táborska, který si před jedním z domů v Opařanech položil na střechu svého vozu peněženku, kterou zde zapomněl. Poté odjel. Peněženku, ve které byla finanční hotovost a osobní doklady, mu do současné doby nikdo nevrátil. Škoda přesáhla 20 tisíc korun. Případ šetří policisté bechyňského obvodního oddělení jako přečin zatajení věci. Policisté upozorňují, že najít, neznamená si ponechat. Povinností každého je nález odevzdat. A to buď přímo majiteli, nebo na příslušném městském úřadě. Pokud tak neučiní, stane se v tomto případě z nálezce pachatel přečinu zatajení věci. por. Bc. Lenka Pokorná    ck.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 14. listopadu 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články