Pěstovali konopí

Písek – Muži měli na zahradě u domu pěstovat konopí.

obrázek: Pěstovali konopí
V úterý 30. srpna vydal vyšetřovatel usnesení o zahájení trestního stíhání dvojice mužů (1983 a 1995), kteří měli neoprávněně pěstovat konopí. Během června a července letošního roku měli na zahradě u domu v podomácku vyrobeném fóliovníku vypěstovat rostliny o průměrné délce kolem 64 centimetrů. Zahrádku si zařídili v obci na Písecku. Případ dále vyšetřují písečtí kriminalisté pro podezření ze spáchání trestného činu nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku.   por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 31. srpna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články