Pěstovali konopí

Strakonice – Rostlinu vypěstovali a vyrobili omamnou látku.

obrázek: Pěstovali konopí
Strakoničtí policisté zahájili trestní stíhání 35leté ženy a 40letého muže ze Strakonicka. Oba jsou obvinění ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Trestného činu se mohli dopustit tím, že neoprávněně během loňského roku společně pěstovali rostliny konopí za účelem dalšího zpracování a vyrobili omamnou látku, využitelnou sušinu o minimální hmotnosti 2 400 gramů marihuany. por. Mgr. Jaromíra Nováková, st.pis@pcr.cz
12. dubna 2024

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články