Policejní mistrovství ve střelbě

Jihočeský kraj – Na střelnici do Opařan přijeli ti nejlepší z celé republiky.

obrázek: Policejní mistrovství ve střelbě
Na střelnici v Opařanech na Táborsku proběhlo ve dnech 30. srpna až 2. září 2021 Policejní mistrovství České republiky ve střelbě z krátkých služebních zbraní. Nejlepší střelkyně a střelci měřili síly v několika střeleckých disciplínách v jednotlivcích a v družstvech. Soutěžili ve střeleckých situacích, ve kterých se kombinovala mířená a pudová střelba. Mistrovství se zúčastnilo sto reprezentantů z jednotlivých policejních krajských ředitelství a útvarů s celorepublikovou působností. Všichni předvedli skvělé výkony! Absolutním vítězem pro rok 2021 se stal Radim Maděránek z Jihomoravského kraje. Opakovaně potvrdil svou výkonnost a převzal i putovní pohár pro nejlepšího střelce. V ženské kategorii jednotlivkyň vybojovala zlatou příčku Jitka Držmíšková z Královéhradeckého kraje. V kategorii družstev žen zlato vystřílely policistky z Jihomoravského kraje, nejlepší výsledky v kategorii družstva mužů pak předvedli kolegové z KŘP Hlavního města Prahy. Královnou střeleckého souboje Shoot Off pro rok 2021 je Jitka Držmíšková z Královéhradeckého kraje a králem Miroslav Zapletal ze stejného krajského ředitelství.   Gratulujeme vítězkám a vítězům, ale také všem soutěžícím, kteří se ctí reprezentovali své útvary! Velké díky patří organizátorům z Útvaru policejního vzdělávání a služební přípravy, sponzorům a personálu Hotelu Solenice.     por. Mgr. Kamila Čuřínová Ingrišová, pi.pis@pcr.cz 3. září 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články