Popila a poté řídila

J. Hradec – Policisté řidičce naměřili přes 2,60 promile.

obrázek: Popila a poté řídila
Podezřelá žena dne 7. března  v době kolem 23:00 hodin v J. Hradci  řídila osobní vozidlo Škoda Felicia, když  byla v ulici Zborovská, před domem,  zastavena a kontrolována hlídkou jindřichohradeckých policistů. Muži zákona vyzvali řidičku k dechové zkoušce přístrojem Drager, které se žena dobrovolně podrobila. První i druhá dechová zkouška prokázala požití alkoholu před jízdou, když žena v obou případech nadýchala nejméně 2,60 promile. S výsledky měření souhlasila, lékařské vyšetření spojené s odběrem biologického materiálu (krve či moči) nepožadovala.  Včerejšího dne 18. března si podezřelá žena převzala z rukou jindřichohradeckých policistů sdělení podezření, neboť svým jednáním naplnila znaky přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Nyní je trestně stíhána v režimu zkráceného přípravného řízení. por. Mgr. Bc. Hana Millerová, jh.pis@pcr.cz 19. března 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články