Řídil ač neměl

Strakonice - Za volant mohl usednout příští rok, zřejmě si zákaz ještě prodlouží.

obrázek: Řídil ač neměl
Třiatřicetiletého řidiče zastavili a kontrolovali v pátek kolem půlnoci u obce Pražák vodňanští policisté. Při kontrole policisté zjistili, že řidič Škody má do července příštího roku vysloven zákaz řízení motorových vozidel. Je tak pravděpodobné, že si zákaz ještě prodlouží. Muž je podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí. kpt. Lenka Krausová, krpc.pio@pcr.cz 2. května 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články