Řídil, ač to měl zakázané

Tábor – Hlavatce - Řidič při kontrole nepředložil doklady potřebné k řízení vozidla.

obrázek: Řídil, ač to měl zakázané
Čtyřicetiletý muž z Písecka si patrně příliš těžkou hlavu nedělal z trestního příkazu Okresního soudu v Táboře o zákazu řízení všech motorových vozidel a podle všeho jezdil dál. Dne 26. dubna 2022 krátce po desáté hodině dopolední bylo soběslavskými policisty v Hlavatcích předepsaným způsobem stavěno a kontrolováno osobní vozidlo tovární značky VW LT 35. Při kontrole dokladů zjistili, že zastavili řidiče, který má vyslovený zákaz řízení, a tudíž nemá za volantem co dělat. Testy na alkohol i omamné a psychotropní látky vyšly u muže negativně. V uplynulých dnech mu bylo sděleno podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Věc je vedena policisty soběslavského obvodního oddělení formou zkráceného přípravného řízení. por. Bc. Lenka Pokorná    ta.pis@pcr.cz tisková mluvčí a preventistka 28. dubna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články