Řídil opilý i se zákazem

Jindřichův Hradec - Za volant BMW usedl s více jak promile, navíc má vyslovený zákaz řízení.

obrázek: Řídil opilý i se zákazem
Osmadvacetiletého řidiče vozidla BMW podezírají třeboňští policisté ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, kterých se měl dopustit v pondělí po sedmé hodině večer, když byl kontrolován hlídkou místních policistů při jeho cestě od BČS Na Kopečku směrem k ulici Zahradní, kde byl zastaven a policisté s ním provedli kontrolu. Při ní zjistili, že muž řídil s více jak promile alkoholu v dechu a má vyslovený zákaz řízení motorových vozidel do srpna roku 2022. Zákaz řízení si tak pravděpodobně prodlouží a policistům bude mít možnost své riskantní jednání vysvětlit. Pamatujte, že alkohol za volant rozhodně nepatří! kpt. Lenka Krausová, krpc.pio@pcr.cz 20. října 2021

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články