Řídil pod vlivem alkoholu

Tábor - Nadýchal více než 1,3 promile.

obrázek: Řídil pod vlivem alkoholu
Policisté z táborského dopravního inspektorátu podezřívají z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky muže (24 let) z Českobudějovicka. Ten dne 19. března řídil osobní motorové vozidlo značky Mazda v katastru obce Veselí na Lužnicí. Jel ve směru od obce Dolní Bukovsko na obec Horusice a způsobil dopravní nehodu. Muž byl ve stavu vylučujícím způsobilost, který si úmyslně přivodil požitím alkoholických nápojů v naměřeném množství 1,32 g/kg alkoholu v krvi. Policisté případ prověřují ve zkráceném přípravném řízení. Muž by tak měl do dvou týdnů stanout před soudem. por. Ing. Štěpánka Schwarzová, krpc.pio@pcr.cz 5. dubna 2022

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku

Další články